Dlaczego YESdzik jest bezpieczny?

15.01.2018 14:52:08

Od początku działalności podkreślamy, że nie da się wyprodukować bezpiecznego produktu tego typu tanio, przy zachowaniu standardów bezpieczeństwa i odpowiedniej jakości podzespołów. Wiele firm po prostu zakupiło deski w chińskich fabrykach, drylując ich cenę do minimum. Jak wiadomo niska cena ciągnie za sobą konsekwencję w postaci niskiej jakości. Własnie takie podejście do biznesu powoduje, że coraz więcej tanich desek wybucha, czy zapala się.

Należy zwrócić uwagę, że nie zanotowano problemów z deskami czołowych producentów i prekursorów branży (np. IO HAWK, czy YESdzik). Możemy przypuszczać, że powodem problemów z bezpieczeństwem tanich produktów jest zastosowanie najtańszych chińskich ogniw oraz niecertyfikowanych podzespołów elektronicznych.

Deska elektryczna YESdzik, przed wprowadzeniem na rynek przeszła wszystkie badania i certyfikację wymaganą zarówno przez kraje europejskie, jak i Stany Zjednoczone. Konsultowaliśmy standardy i normy z polskimi instytutami oraz instytucjami, a na koniec zadbaliśmy o wykonanie wszystkich niezbędnych badań. Zbadaliśmy nasz produkt zarówno jako pojedyncze komponenty (oddzielnie ogniwa, ładowarkę, żyroskopy, płytę sterującą), a także jako jeden system.

Na dowód powyższych słów prezentujemy dokumenty potwierdzające bezpieczeństwo użytych w naszym produkcie komponentów. W celu zachowania tajemnic handlowych tj. nazw dostawców i naszej fabryki musieliśmy zakryć część informacji, jednak numery badań można zweryfikować w podanych laboratoriach i instytutach.

Najnowsze Newsy

Dlaczego YESdzik jest bezpieczny?

Dlaczego YESdzik jest bezpieczny?

15.01.2018 14:52:08
Zobacz jak powstaje YESdzik

Zobacz jak powstaje YESdzik

15.01.2018 14:33:06
Sprawdź ofertę oryginalnych części.

Sprawdź ofertę oryginalnych części.

15.01.2018 14:26:37
© Copyright 2018 YESdzik.pl
created by ACTIVATE

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij

MENU